۱۳۹۸ جمعه ۳۰ فروردين
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و امور حقوقي
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1397/07/29 ارتباط مستقیم جامعه ایثارگری با مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان در مرکزسامد
ارتباط مستقیم جامعه ایثارگری با مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان در مرکزسامد
ارتباط مستقیم جامعه ایثارگری با مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان در مرکزسامد

مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران اصفهان از طریق شماره تلفن 111با جامعه ایثارگری استان ارتباط مستقیم برقرار کردند.

به گزارش دفتربازرسی، مدیدیت عملکرد و امورحقوقی استانداری ؛ مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران اصفهان با حضور در استانداری این استان از طریق شماره تلفن 111 با خانواده های شهدا و ایثارگران ارتباط مستقیم برقرار کردند.

جامعه ایثارگری استان به صورت مستقیم از طریق شماره تلفن 111(سامد) با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان مسائل و مشکلات خود را مطرح و داریوش وکیلی به مدت دو ساعت پاسخگوی سوالات جامعه ایثارگری بود.

جامعه ایثارگری استان در خصوص نحوه اجرای قانون خدمات جامعه ایثارگران اعم از اشتغال، درمان، نحوه ی ارائه خدمات بیمه دی، وام مسکن و برنامه های فرهنگی، مسائل و مشکلات خود را با مدیرکل استان در میان گذاشتند.

گفتنی است مرکز ارتباط مردم و دولت استان (سامد) با شماره 111 در تمام ایام سال آماده دریافت شکایات، انتقادات، گزارش ها و پیشنهادات شهروندان این استان می باشد و موارد ثبت شده، جهت پیگیری و پاسخگویی لازم به دستگاه های اجرایی و در صورت نیاز به وزارتخانه های مربوطه و نهاد ریاست جمهوری ارجاع خواهد .

همچنین در مدت زمان حضور اقای داریوش وکیلی مدیرکل بنیادشهید استان در واحد سامد ازبین 187تماس برقرار شده و در حالت انتظار با مدیریت متمرکز سامانه 52 نفر موفق به تماس و مذاکره تلفنی باایشان شدند که هماهنگی و دستورات لازم برای پیگیری درخواست تماس گیرندگان انجام شد.

گفتنی است در حاشیه این برنامه، مدیرکل بنیاد استان با جناب آقای تاجمیری مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی دیدار و گفتگو نمودند.

انتهای پیام97/7/29
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal