۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ فروردين
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر بازرسي، مديريت عملكرد و امور حقوقي
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1397/10/10 حضور مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان در سامد و پاسخگویی از طریق تلفن 111
حضور مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان در سامد و پاسخگویی از طریق تلفن 111

حضور مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان در سامد و پاسخگویی از طریق تلفن 111

به گزارش دفتربازرسی،مدیریت عملکرد و امورحقوقی استانداری؛آقای حسین غفرانی کجانی مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان با حضور در مرکز (سامد) سامانه ارتباط مردم و دولت ، پاسخگوی درخواست ها و مشکلات مطرح شده و پیشنهادات و انتقادات هم استانی های گرامی در بخش های مختلف از جمله ثبت واقعه فوت و صدور گواهی فوت، تعویض شناسنامه­ های موجود در دست مردم،اختصاص شماره ملی به اتباع ایرانی،درخواست گواهی تجرد،نوبت گیری کارت هوشمند،صدور کارت شناسایی ملی و خدمات میز خدمت و ... بوده است.

مردم شریف استان با حسین غفرانی کجانی مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان به گفتگو پرداختند و مقرر گردید ضمن بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات مردمی پیگیری های لازم معمول نمایند.

همچنین در مدت زمان حضور مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان در واحد سامد ازبین تماس های برقرار شده و در حالت انتظار با مدیریت متمرکز سامانه 14 نفر موفق به تماس و مذاکره تلفنی باایشان شدند که هماهنگی و دستورات لازم برای پیگیری درخواست تماس گیرندگان انجام شد.

گفتنی است در حاشیه این برنامه،مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان با جناب آقای تاجمیری مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی دیدار و گفتگو نمودند.
تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal